Page Title

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všechny fotografie a videa jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa, kameramana. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci, pokud nebylo dohodnuto jinak.

OBJEDNÁNÍ:

Objednáním a rezervováním termínu focení či svatby automaticky potvrzujete přijetí těchto podmínek a jejich srozumění s nimi, stejně tak s mým fotografickým/video stylem, jehož ukázku můžete vidět zde na našich stránkách a dále Facebookových stránkách, kde jsou spíše aktualizovány. Smluvený termín je závazný pro obě strany a v případě nutnosti je potřeba včas informovat druhou stranu o změně.

PLATBA:

Je splatná ihned po focení. Pokud bude doplatek, za vybrané fotografie nad rámec balíčku očekávám platbu do 3 pracovních dní.

U svateb se platí zbývající částka bez rezervačního poplatku v den konání svatby!

VÝBĚRY FOTOGRAFIÍ:

Po portrétovém focení (rodiny, děti, páry, těhotné, portréty....) odesílám odkaz s neupravenými náhledy, z kterých si můžete sami vybrat ty, které se vám líbí a ty následně upravím.

Je zakázáno z náhledové galerie kopírovat neupravené fotografie, stahovat je nebo je jakkoliv upravovat. Tyto náhledy slouží pouze pro výběr a jsou chráněny autorským právem:

Dle autorského zákona č. 121/2000 Sb. není bez mého souhlasu jako autora daného díla dovoleno náhledy kdekoli zveřejňovat a ani je dále upravovat (např. odstraněním loga). Jsou ve vlastnictví fotografa a jsou určeny výhradně pro výběry fotek k úpravám.

NEUPRAVENÉ VIDEA, FOTKY ANI RAWY NEPOSKYTUJEME!!!

SVATBY

U svatebních fotografií konečný výběr odevzdaných fotografií klientovi je zcela na mém výlučném uvážení, vždy je ovšem dodržen a zaručen garantovaný počet v rámci zvoleného balíčku. Výběr fotografií je projevem autorského přístupu a mého fotografického stylu, to samé platí pro video. Délka samotného videa je podmíněna danou svatbou. Každá svatba je absolutně jiná, jiný počet hostů, délka svatebního obřadu, různé aktivity, tradice..

Hudební podkres pro krátký klip vybíráme vždy pouze my, musí splňovat určité podmínky a především autorská práva. Hudbu do dlouhého videa však můžete dodat dle svého výběru

Pracujeme úkonově - tzn. vybraný balíček, by se však měl vejít do maximálního počtu hodin uvedeného u každého balíčku, rádi vždy dle harmonogramu poradíme, v kolik by bylo dobré, abychom dorazili, abychom zaznamenali od všeho něco, mezi těmito důležitými body, vše je však samozřejmě na domluvě.

 

Za každou další hodinu nad rámec balíčku + 1800,- - nutno se domluvit případně předem!

U svatební fotografie prochází všechny fotografie úpravou (barvy, ořez..), stylizované a náhodné momentky - kde se hodí, prochází podrobnou úpravou (retuš, barvy, zúžení, ořez, rozsáhlejší úpravy dle uvážení fotografa...)

ZRUŠENÍ TERMÍNU SVATEB

Jelikož máme z pravidla svatební sezóny plné, nelze jednoduše termín bez závažného důvodu zrušit, závažný důvod je vážný zdravotní stav, úmrtí.. Bohužel rozpad páru, nebo odložení svatby do závažných důvodu ke zrušení termínu bez storna neplatí :( Bez zrušení termínu včas tak přicházíme o možnost jiné svatby. Předejít ztrátě rezervačního poplatku a hrazení % ušlého zisku se dá předejít tak, že svatební termín doporučíte jiným snoubencům, kteří si tak termín za Vás přenechají.

Zrušení svatby -7 měsíců a více předem, propadá pouze uhrazený rezervační poplatek

Zrušení svatby 5-7 měsíců předem, propadá rezervační poplatek + jste povinni uhradit 15% ze smluvené ceny

Zrušení svatby 2-5 měsíců předem, propadá rezervační poplatek + jste povinni uhradit 35% ze smluvené ceny

Zrušení svatby méně než 2 měsíce předem, propadá rezervační poplatek + jste povinni uhradit 65% ze smluvené ceny

DÁRKOVÉ POUKAZY:

Dárkové poukazy na focení jsou určené pro focení v exteriéru, kde je možné fotit i větší skupinky lidí a domácí mazlíčky. Místo focení v exteriéru je na domluvě, v případě nepříznivého počasí (déšť) se focení ruší a přesouvá se na jiný termín - pokud však obdarovaný žádá, lze fotit i v dešti :-)

Platnost poukazu je na poukázce vyhrazena a NELZE prodloužit, dává se vždy dostatečně dlouhá doba na vybrání termínu.

Pro objednání termínu focení se obdarovaný MUSÍ objednat NEJDÉLE měsíc před koncem platnosti poukazu, abych mohla zajistit volný termín, po této lhůtě již termín nemohu zaručit.

ZHOTOVENÍ ZAKÁZKY:

Doba dodání klasického focení je zhruba 2 týdny od Vámi zaslaného výběru k úpravám (tedy ne od doby focení) Tato doba je ale zpravidla kratší :)

Doba dodání svatebních fotografií a videa se může lišit v závislosti na sezóně - zhruba však měsíc od konané svatby.

Za danou cenu si vyhrazujeme právo zveřejnění fotografií, krátkých videií pro naší prezentaci

Při nesouhlasu prosíme informovat co nejdříve

Aktualizováno ke dni 6.1.2016